75 50 76 50  fb

Om oss

Auto Parts bygget

Auto Parts AS ble etablert i 1985 av Berit Eggesvik og Leif Eggesvik. De første 12 årene holdt vi til i Moloveien 14, hvor man i dag finner Nordlys Hotell.

Gjennom disse årene økte vi både varesortiment og omsetning betydelig, noe som medførte et behov for større plass. I 1997 stod vårt nybygg på Plassmyra klart. Her har vi samlet butikk, lager, verksted, administrasjon og markedsavdeling i skreddersydde og moderne lokaler. Med cirka 150.000 enheter på lager, trenger vi mye plass.

Vi er din lokale BilXtrabutikk og leverer derfor et spennende sortiment for alle bileiere. Vi er også grossist for mange verksteder, blant andre flere BilXtra verksteder, og har derfor et stort lager av slitedeler til bil i original kvalitet. Slitedelene våre kommer fra store kjente produsenter som for eksempel Lemförder, Brembo, Lucas, Gates, Valeo, Wix og mange flere. Vi jobber kontinuerlig med å sørge for at vi har de rette delene på lager til enhver tid. Bruk gjerne vår delekatalog for å se hvilke deler vi har til din bil.

Vi er en stab på 15 som står klar for å hjelpe deg:

Berit Eggesvik

berit@autoparts.no
476 01 610

Stig Eggesvik

stig@autoparts.no
975 83 448

Erik Eggesvik

erik@autoparts.no
911 01 133

Stein Inge Mariussen

stein@autoparts.no
940 06 140

Martin Sjøgren

martin@autoparts.no
940 06 157

Nils Kåre Stemland

nils@autoparts.no
940 06 141

Monica A. Eggesvik

monica@autoparts.no
940 06 143

Erlend Johansen

erlend@autoparts.no
940 06 159

Per Arne Karlsen

per.arne@autoparts.no
940 06 146

Tom Eirik Jenssen

tom.eirik@autoparts.no
940 06 147

Stian Forsland

stian@autoparts.no
940 06 145

Thomas Lundahl

thomas@autoparts.no
940 06 148

Bård Fagerli

verksted@autoparts.no
940 06 154

Magnus Waage

magnus@autoparts.no
940 06 154

 

Åpningstider:
Man-Fre 0800 - 1700
Lørdag 1030 - 1430

Telefon:
75 50 76 50

Besøksadresse:
Gidsken Jakobsens Vei 38
8008 Bodø

e-post:
post@autoparts.no

 

AutoParts Nyhetsbrev


Abonner på nyhetsbrevet vårt! Hold deg oppdatert, og motta eksklusive tilbud!

 Din lokale fagdekk

 

   

SITEMAP

©2013 Auto Parts AS | Webløsning:Seria | Design: BEDRE reklame AS